KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8849650
nr 884 9650
Akvarell
monogramsignerad CS -20, 29x41
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 mars 2014
kl 19:20:46
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr